Insanelyoutstanding brandentertainment house

Väitämme, että huomenna voittavien brändien kilpailuetu syntyy kyvystä viedä luovia ideoita nopeasti toteutukseen.

Siksi sakea on tänään yhtä kuin luova ryhmä nopeasti ajattelevia suunnittelija-käsikirjoittajia ja uutta mediaa syvällisesti ymmärtäviä videotuottajia.

Parhaiten meidät tunnetaan maan väkevimmästä lyhytvideo-osaamisesta. Puhumme sujuvasti uutta mediaa aina TikTokista Instagramiin sekä seuraavaan kanavahittiin.

logo

HK: Lähde Lenkille

TikTok - kanava

Lumene

TikTok - kanava

foodora

Asiakkaitamme

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

sakea crew

Valtteri Soilampi
CEO, Senior Creative
valtteri@sakea.fi
041 505 7638
Olli Mustalahti
Senior Creative
olli@sakea.fi

Ville Aarnio
Senior Creative
ville.aarnio@sakea.fi

Aleksi Pajunen
Satu Kosunen
Senior Creative
satu@sakea.fi

Nelli Koskivirta
Creative
nelli@sakea.fi

Ilona Kämäräinen
Junior Creative
ilona@sakea.fi

Lotta Blomqvist
Junior Creative
lotta@sakea.fi

Jenni Matikainen
Junior Creative
jenni@sakea.fi

Annika Nuorttila
Junior Creative
annika@sakea.fi

Kasperi Hirvonen
Creative Producer
kasperi@sakea.fi

Aatu Melanen
Creative Producer
aatu@sakea.fi

Muttaqi Khan
Creative Producer
muttaqi@sakea.fi

Felix
Senior Therapist
hello@sakea.fi

Ota yhteyttä!

Laita meille viestiä. Olemme sinuun yhteydessä mahdollisimman pian!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

sakea

Insanely outstanding brand entertainment house.

Privacy policy

Read here

Medias

Billing

Sakea Oy
Business ID 2924572-2
OVT 003729245722
E-invoice FI4615443000078043
Service ID NDEAFIHH
Email: aleksi@sakea.fi

New business

Phone: 050 555 3036

Email: aleksi@sakea.fi

Studios

Iso Roobertinkatu 20-22
6 th floor.
00120 Helsinki